Dzień Dziecka

1 czerwca w Dzień Dziecka jak co roku w naszej szkole odbył się Dzień Sportu i Zabaw. Rano wybraliśmy się spacerkiem do filii szkoły do Jabłonny. Tam czekało na nas wiele wspaniałych atrakcji, przygotowanych przez pana Krzysia-wicedyrektora placówki i nauczyciela W-Fu. Na wielkim placu szkoły były przygotowane  stanowiska z różnymi zadaniami i atrakcjami. Można było spróbować swoich sił w wieloboju lekkoatletycznym, rozwijać refleks przy stole do tenisa stołowego, kształcić kreatywność w konkursie budowli z klocków Lego, sprawdzić swój umysł grając w szachy, rozwijać talent plastyczny, zbadać swoją siłę i zręczność w walkach rycerskich, sprawdzić czy ma się celne oko (rzut do celu), zbadać swoje wyczucie rytmu w czasie zabaw przy muzyce itd. Wielką radością dla młodszych był "Wesoły zamek" oraz sztuczki w wykonaniu szkolnych iluzjonistów czy też pokazy baniek mydlanych oraz malowanie buziek. Nie zabrakło oczywiście gier zespołowych. Chłopcy mogli zagrać w piłkę nożną i w Dwa ognie. W drodze powrotnej wybraliśmy się całą klasą na lody. Było bardzo fajnie!